3 banden 2018/2019

Halve finale
Locatie de Siem
Zat. 12 jan. Aanvang 19.30
Partij1
*Joep Vissers (16) - Mark Janssen (16)
Partij 2
Wim Meulendijks (15) - Wim Kessels (16)
* Wordt gespeeld om 1 set
Poule 1
Deelnemers: Club: Gemiddelde: Caramboles:
1 Joep Vissers BC Meijel 0,413 16
2 Jan Kl. Zieverink BC Joppe 0,404 16
3 Huub Joosten BC Ketelbink 0,375 16
4 Hai Kurvers BC De Siem 0,330 15
5 Wim Meulendijks BC De Siem 0,325 15
6 Thijs Geerlings BC Meijel 0,253 12
Poule 2
Deelnemers: Club: Gemiddelde: Caramboles:
1 Mark Janssen BC Meijel 0,410 16
2 Wim Kessels BC De Siem 0,401 16
3 Toon v. Beuningen BC Meijel 0,348 15
4 Hans Hunnekens BC De Siem 0,325 15
5 Ger Adriaans BC Ketelbink 0,275 12
6 Carlo Meulendijks BC Meijel 0,228 12

 

Poule 1 Poule 2
Speeldag: Wedstrijd: Poule: Naam: Naam: Lokaal: Speeldag: Wedstrijd: Poule: Naam: Naam: Lokaal:
Vr 21-12 1 1 Joep Vissers Jan Kl.Zieverink Ketelbink Vr 21-12 1 2 Toon v. Beuningen Ger Adriaans Ketelbink
Vr 21-12 2 1 Huub Joosten Hai Kurvers Ketelbink Vr 21-12 2 2 Mark Janssen Hans Hunnekens Ketelbink
Vr 21-12 3 1 Wim Meulendijks Thijs Geerlings Ketelbink Vr 21-12 3 2 Wim Kessels Carlo Meulendijks Ketelbink
Vr 21-12 4 1 Jan Kl.Zieverink Hai Kurvers Ketelbink Vr 21-12 4 2 Mark Janssen Ger Adriaans Ketelbink
Vr 21-12 5 1 Joep Vissers Thijs Geerlings Ketelbink Vr 21-12 5 2 Wim Kessels Toon v. Beuningen Ketelbink
Vr 28-12 1 1 Hai Kurvers Thijs Geerlings Joppe Vr 28-12 1 2 Mark Janssen Wim Kessels de Siem
Vr 28-12 2 1 Jan Kl.Zieverink Wim Meulendijks Joppe Vr 28-12 2 2 Toon v. Beuningen Hans Hunnekens de Siem
Vr 28-12 3 1 Joep Vissers Huub Joosten Joppe Vr 28-12 3 2 Ger Adriaans Carlo Meulendijks de Siem
Vr 28-12 4 1 Hai Kurvers Wim Meulendijks Joppe Vr 28-12 4 2 Wim Kessels Hans Hunnekens de Siem
Vr 28-12 5 1 Huub Joosten Thijs Geerlings Joppe Vr 28-12 5 2 Mark Janssen Carlo Meulendijks de Siem
Wo 2-1 1 1 Huub Joosten Wim Meulendijks de Siem Wo 2-1 1 2 Hans Hunnekens Carlo Meulendijks Meijel
Wo 2-1 2 1 Joep Vissers Hai Kurvers de Siem Wo 2-1 2 2 Wim Kessels Ger Adriaans Meijel
Wo 2-1 3 1 Jan Kl.Zieverink Thijs Geerlings de Siem Wo 2-1 3 2 Mark Janssen Toon v. Beuningen Meijel
Wo 2-1 4 1 Joep Vissers Wim Meulendijks de Siem Wo 2-1 4 2 Hans Hunnekens Ger Adriaans Meijel
Wo 2-1 5 1 Jan Kl.Zieverink Huub Joosten de Siem Wo 2-1 5 2 Toon v. Beuningen Carlo Meulendijks Meijel
Za 12-1 1 Winnaar poule 1 2e poule 2 de Siem
Za 12-1 2 Winnaar poule 2 2e poule 1 de Siem
Za 12-1 3 Finale Winnaar A Winnaar B de Siem