MBV Competitie

Meijelse Onderlinge Competitie 2014.
(Voor uitslagen druk links in het menu op standen mbv)

De indeling voor de Meijelse onderlinge is bekend!
Onderstaand de 8 poules met daaronder voor iedere poule het speelschema.

De 8e finales worden gespeeld op maandag 27 oktober
De kwart finales op op donderdag 30 oktober
de finalewedstrijden worden gespeeld op zaterdag 8 november

Meijelse onderlinge competitie 2014 Klasse 1
Nr Speler Vereniging Gem Crbs
1 Jan Liebregts kader BC Joppe 12,73 225
2 John Koopmans kader BC Joppe 7,07 160
3 Chris van der Weerden LGH2 BC Joppe 17,28 310
4 Wiel Geris BC De Siem 8,72 195
5 Peter Rutten BC De Siem 8,38 190
6 Frans Tijssen BC Joppe 7,89 180

Ma 18-8 (Or.team) / Di 26-8 (Siem) / Di 2-0 (Joppe) / Vr 12-9 (Meijel) / Di 16-9 (Ketelb)

Meijelse onderlinge competitie 2014 Klasse 2
Nr Speler Vereniging Gem Crbs
1 Adriaan Leenders BC De Siem 5,71 135
2 Ger Karis BC Joppe 5,56 135
3 Ad Ewalts BC Joppe 5,04 125
4 Krijn Gartsen BC Oranjeteam 4,47 110
5 Jan van Heugten BC Joppe 3,39 90
6 Joep Vissers BC Oranjeteam 3,06 85

Do 21-8 (siem) / do 28-8 (joppe) / di 2-9 (meijel) / do 11-9 (ketelb.) / do 18-9 (or.team)

Meijelse onderlinge competitie 2014 Klasse 3
Nr Speler Vereniging Gem Crbs
1 Will Driessen BC Meijel 3,06 85
2 Wim Meulendijks BC De Siem 2,76 80
3 Wim Kessels BC De Siem 2,76 80
4 Huub Joosten BC Ketelbink 2,74 75
5 Mark Janssen BC Joppe 2,68 75
6 Had Graat BC De Siem 2,56 75

Di 19-8 (joppe) / Di 26-8 (meijel) / Di 2-9 (ketelb.) / Do 11-9 (siem) / Di 16-9 (or.team)

Meijelse onderlinge competitie 2014 Klasse 4
Nr Speler Vereniging Gem Crbs
1 Gerard Philips BC Ketelbink 2,44 70
2 Huub Janssen BC De Siem 2,41 70
3 Frans Janssen BC De Siem 2,32 70
4 Piet Mennen BC Ketelbink 2,16 65
5 Ger Adriaans BC Ketelbink 2,07 65
6 René van Heugten BC Joppe 1,93 60

Di 19-8 (ketelb.) / Di 26-8 (or.team) / Di 2-9 (siem) / do 11-9 (Joppe) / di 16-9 (meijel)

Meijelse onderlinge competitie 2014 Klasse 5
Nr Speler Vereniging Gem Crbs
1 Jan Verbugt BC Meijel 1,87 60
2 Henk van de Kruys BC Meijel 1,83 60
3 Wiel Peeters BC Meijel 1,80 60
4 Jo Doensen BC Meijel 1,77 60
5 Hans Hunnekens BC De Siem 1,75 60
6 Jac Smeets BC De Siem 1,74 55

Do 21-8 (or.team) / do 28-8 (siem) / do 4-9 (joppe) / do 1-9 (Meijel) / do 18-9 (ketelb.)

Meijelse onderlinge competitie 2014 Klasse 6
Nr Speler Vereniging Gem Crbs
1 Jac Beeks BC Ketelbink 1,71 55
2 Karel Coolen BC Ketelbink 1,50 55
3 Jan Nijssen BC De Siem 1,47 50
4 Thijs Geerlings BC Joppe 1,45 50
5 Had Berben BC De Siem 1,44 50
6 Nard Vissers BC De Siem 1,30 50

Ma 18-8 (siem) / Ma 25-8 (Joppe) / Ma 1-9 (Meijel) / Vr. 12-9 (ketelb) / Ma 15-9 (or.team)

Meijelse onderlinge competitie 2014 Klasse 7
Nr Speler Vereniging Gem Crbs
1 Math Lemmens BC Joppe 1,29 50
2 Paul Kessels BC De Siem 1,28 50
3 John Strijbos BC Joppe 1,25 50
4 Juul Novak BC De Siem 1,16 45
5 Henk Hikspoors BC Meijel 1,15 45
6 Christian Beerens BC Oranjeteam 1,11 45

Ma 18-8 (Meijel) / Wo 27-8 (ketelb) / Ma 1-9 (or.team) / Vr 12-9 (siem) / Ma 15-9 (Joppe)

Meijelse onderlinge competitie 2014 Klasse 8
Nr Speler Vereniging Gem Crbs
1 Rob Peters BC Ketelbink 0,97 40
2 Mart Gommans BC De Siem 0.86 40
3 Thei Coolen BC Ketelbink 0,81 40
4 Engelien van Heugten BC Joppe 0,75 35
5 Frans Strijbos BC Joppe 0,69 31
6 Sjra Vossen BC Meijel 0,64 29

Do 21-8 (ketelb.) / Ma 25-8 (or.team) / Ma 1-9 (siem) / Vr 12-9 (Joppe) / DI 15-9 (Meijel)